Najlepsi!

2012-06-14 07:40

NAJLEPSI !!!

 

 

 

Dnia 31.05.2012 r. w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu – Zdroju odbył się „I Miejski Konkurs Profilaktyczny” dla szkół podstawowych.

Nasza szkoła oczywiście też brała w nim udział. Reprezentowała nas drużyna uczniów klas I-VI w składzie: Maja Stroińska, Anna Kmita, Paulina Bąk, Dominika Kluska, Anna Kulig i Marta Czoch. Uczestnicy musieli zmierzyć się w kilku konkurencjach: plastycznej z elementami profilaktyki, artystycznej – występ na scenie w tzw. ”Krótkim spięciu”, turnieju wiedzy „Z profilaktyką na Ty” oraz wieloboju sprawnościowym.

Każda konkurencja była skrupulatnie punktowana przez szacowne jury (składające się z przedstawicieli instytucji i władz miasta). Po zsumowaniu wszystkich punktów wyłoniono zwycięzcę – Szkołę Podstawową nr 9 ! Zdobyliśmy piękny, ogromny puchar, a uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody.

Naszej drużynie należą się wielkie podziękowania i gratulacje, a już dziś zapraszam do uczestnictwa w tym konkursie w przyszłym roku, zwłaszcza, że to MY będziemy jego organizatorami.

 

Joanna Żaczek